Producenci
Komora gospodarcza TEKA VK 60 STD zlewozmywak
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Objętość | 47 l |
| Głębokość pierwszej umywalki | 25 cm |
| Wykonanie zlewu | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 655 mm |
| Waga produktu | 4,01 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zabezpieczyć odpowiednio zlewozmywak przed silnymi środkami chemicznymi, które mogą erodować jego powierzchnię. Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami, które mogą uszkodzić powierzchnię zlewozmywaka. Regularnie czyścić, aby zapobiec gromadzeniu się osadów, które mogą prowadzić do przebarwień. |
Gwarancja 24 miesiące