Producenci
Kompaktowa zgrzewarka próżniowa FoodSaver VS0290X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalna szerokość robocza | 28 cm |
| Moc | |
| Moc | 80 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość worków próżniowych | 5 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Ostrzeżenie: Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Ostrzeżenie: Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące