Producenci
Kompaktowy nóż szefa kuchni ZWILLING Kanren 54031-141-0 - 14 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal węglowa Stal nierdzewna |
| Typ noża | Nóż szefa kuchni |
| Profesjonalne ostrzenie | Tak |
| Idealne wyważenie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość trzonka | 12 cm |
| Długość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 135 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość w opakowaniu | 1 |
| Osłona dołączona | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy