Producenci
Kompas kartograficzny Joker JKR2135 (JKR2135)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Transparentny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Skala | 1:25000, 1:50000 i 1:63360 |
| Linijka | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Kompas kartograficzny |
| Linka | Tak |
| Warunki pracy | |
| Długość produktu | 125 mm |
| Waga produktu | 39 g |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Dokładnie sprawdź narzędzie przed każdym użyciem, aby upewnić się, że jest w dobrym stanie technicznym. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 12 miesięcy