Producenci
Komplet garnków 14 elementowy Smile MGK-22 z zestawem tarek
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość elementów | 14 |
| Dno indukcyjne | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Technologia równomiernej dystrybucji ciepła | Tak |
| Typ produktu | Zestaw garnków |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita Gaz Halogen Indukcja Ceramika |
| Miarka | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Pokrywa z otworem na tarki | Tak |
| Ilość tarek | 3 |
| Wielofunkcyjny garnek z powłoką typu non-stick | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica garnka 2 | 20 cm |
| Pojemność garnka | 1,9 l |
| Średnica rondla | 16 cm |
| Średnica garnka | 16 cm |
| Pojemność garnka 2 | 3,6 l |
| Pojemność rondla | 1,9 l |
| Średnica garnka 4 | 24 cm |
| Średnica tarki | 12 cm |
| Średnica pokrywy | 24 cm |
| Pojemność garnka 4 | 2,9 l |
| Średnica garnka 3 | 24 cm |
| Pojemność garnka 3 | 6,1 l |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przegrzewać patelni bez zawartości. Nie używać metalowych narzędzi, aby nie uszkodzić powłoki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące