Producenci
Kompletne chłodzenie wodne Zalman ALPHA2 DS A36, 2,7 Cal LCD, 360mm - Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Materiały | Poliwęglan (PC) Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) Miedź |
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Rozmiar wyświetlacza | 320 x 320 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Pobór mocy wentylatora | 3,36 W |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,45 A |
| Pobór mocy pompy | 5,4 W |
| Prąd wentylatora | 0,28 A |
| Napięcie LED | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Głębokość pompy | 7,2 cm |
| Wysokość pompy | 6,5 cm |
| Szerokość chłodnicy | 27,7 cm |
| Szerokość pompy | 7,2 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wydajność | |
| Typ łożyska | Ceramiczne łożysko |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) LGA 1851 Socket AM4 Gniazdo AM5 LGA 1700 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1200 (Socket H5) |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Zdolność chłodzenia | 1,25 l |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 29,7 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 600 RPM |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość motora pompy | 3300 RPM |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,01 mmH2O |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba klipsów | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Kontroler RGB w zestawie | Tak |
| Przewody | 3-pin |
| Liczba nakrętek | 4 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Gwarancja 24 miesiące