Producenci
Kompletny zestaw chłodzenia cieczą Thermaltake TH360 V2 Ultra ARGB, Kolor produktu: białe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Tworzywo bloku wodnego | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Niebieski Czerwony Zielony |
| Typ wyświetlacza | TFT-LCD |
| Moc | |
| Prąd wentylatora | 0,31 A |
| Prąd pompy | 0,43 mA |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,11 A |
| Pobór mocy wentylatora | 1,55 W |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość tuby | 46 cm |
| Szerokość chłodnicy | 39,6 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wysokość chłodnicy | 12 cm |
| Głębokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM1 Socket AM3+ Gniazdo AM5 LGA 1700 LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2066 LGA 1200 (Socket H5) Socket FM2 LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ Socket AM4 LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Gniazdo AM2 |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 2,23 mmH2O |
| Maksymalny przepływ powietrza | 57,05 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 500 RPM |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Prędkość motora pompy (maksymalna) | 3300 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 25,8 dB |
| Średnica czaszy wentylatora | 36 cm |
| Ilość sztuk | 3 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 2000 RPM |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 2,23 mmH2O |
| Prędkość motora pompy (minimalna) | 1500 RPM |
Gwarancja 24 miesiące