Producenci
Kompresor akumulatorowy 3 w 1 KÖNNER&SÖHNEN KS P20 samochodowy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Bezprzewodowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Jednostka miary | PSI, BAR, KPA, kg/cm2 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Moc nominalna | 120 W |
| Ilość ogniw akumulatora | 3 |
| Wbudowana lampa LED | Tak |
| Pojemność baterii | 6000 mAh |
| Typ ładowania | USB-C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Wydajność | |
| Ciśnienie napełniania | 150 psi (max) |
| Prędkość napełniania | 22 l/min |
| Ciągły czas pracy przy mocy maksymalnej | 8 min |
| Napięcie ładowania | 5 V |
| Czas ładowania | 4 - 5 godz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS07: Substancje drażniące |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy