Producenci
Kompresor samochodowy+Lampa LED 180W YT-73460 YATO (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Właściwe wykorzystanie | Samochód |
| Kolor produktu | Czarny, Stal |
| Nacisk pompy | 10 bar |
| Długość przewodu | 3 m |
| Nadmuch | 40 l/min |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Zapalniczka |
| Moc | 180 W |
| Napięcie ładowarki samochodowej | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wąż | Tak |
| Końcówka dołączona | Tak |
Gwarancja 3 miesiące