Producenci
Komputer ADAX AIO 23,8'' WXPC12400 C5-12400/H610/8GB/SSD500GB/W11Px64
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-12400 Processor (18M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® H610 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 730 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 3200MHz |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Zamontowany dysk twardy | Dysk SSD 500GB M.2 NVMe PCIe |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Wbudowane Audio | |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Tak |
| SPDIF (Digital Audio) | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Złącza USB | 2x USB 3.0, 2x USB 3.1, 2x USB 2.0 |
| Wbudowany WIRELESS LAN | Tak |
| Złącze HDMI | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Mysz przewodowa PHILIPS SPT6207B/00 czarna |
| Mysz w zestawie | Klawiatura przewodowa PHILIPS SPT6207B/00 czarna |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 240 x 540 x 410 |
| Waga (kg) | 5.600 |
| Informacje dodatkowe | WiFi 6, Bluetooth 5.2, RJ-45, HDMI, DisplayPort, Jack Audio i Mikrofon |