Producenci
Komputer ASUS NUC 14 PRO+ RNUC14RVSU9089A3I (MTL-H 45W (U9 185H), 16GB x 2, 1TB, Integrated VGA, Windows 11, UK Cord, Mini-PC)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Cache procesora | 24 MB |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz 2,3 GHz |
| Model procesora | 185H |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,5 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 1000 MHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,1 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,1 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Liczba wątków | 22 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Mini PC |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Silver |
| Kensington Lock | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Wyświetlacz | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 1 TB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 1 TB |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Procesor neuronowy (NPU) | |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML ONNX RT OpenVINO Windows ML |
| Obsługa typów danych AI na NPU | Int8 |
Gwarancja 36 miesięcy