Producenci
Komputer ASUS NUC 14 ROG RNUC14SRKU7168A0I (MTL-H 28W (U7 155H), 8GB*2 DDR5-5600MHz , 512GB, NVIDIA GeForce RTX 4060, Win11, noCord, Mini-PC)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 155H |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 0,9 GHz 1,4 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Cache procesora | 24 MB |
| Liczba procesorów | 1 |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Podstawowa moc procesora | 28 W |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 22 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Grafika | |
| Producent dedykowanego układu GPU | NVIDIA |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Liczba dedykowanych kart graficznych | 1 |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Typ dedykowanej karty graficznej | GDDR6 |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Dedykowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Zasilanie | 330 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 6 (802.11ax) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Producent karty WLAN | Killer |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 3 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba przednich portów USB | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba tylnych portów USB | 4 |
Gwarancja 36 miesięcy