Producenci
Komputer ASUS NUC 15 PRO RNUC15CRHU500003 (ARL-H 28W (U5 225H), noRAM, noStorage, Integrated VGA, noOS, UK Cord, Kit)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,3 GHz 1,7 GHz |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,3 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Seria 1) |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,9 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Cache procesora | 16 MB |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 115 W |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc 130T |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 2400 px |
| Rodzina adaptera graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 96 GB |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 5600 MHz 6400 MHz |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Komputer mini typu barebone |
| Moc | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 6,32 A |
| Typ zasilacza | External AC adapter |
| Zasilanie | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 112 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Intel I226-V |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Wi-Fi | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Nośnik danych | |
| Interfejs napędów pamięci masowej | PCI Express |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| NVMe | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 32 TB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów Thunderbolt | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Gwarancja 36 miesięcy