Producenci
Komputer AiO ASUS E5402WHAK-BA443X 23,8"FHD /i7-11700B/16GB/SSD1TB/UHD/11PR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | LCD, 250 nits, sRGB 100%, IPS-level Panel, Anti-glare display |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i7-11700B Processor (24M Cache, up to 4.80 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Chipset płyty głównej | Intel® HM570 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Zamontowany dysk twardy | SSD 1TB |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Wbudowana kamera internetowa | HD720p |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Złącza USB | 2x USB 2.0, 3x USB 3.0, 1x USB 3.1 Type-C, 1x Thunderbolt 4 |
| Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów | 1 |
| Wbudowany WIRELESS LAN | Tak |
| Złącze HDMI | Tak |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa klawiatura |
| Mysz w zestawie | Przewodowa mysz optyczna |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 541 x 439 x 45 ~ 201 mm |
| Waga (kg) | 5.400 |
| Wyposażenie dodatkowe | Wired silver white keyboard, Wired optical mouse Zasilacz 90W |
| Informacje dodatkowe | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 Wi-Fi 6(802.11ax)+Bluetooth 5.0 (Dual band) 2*2 Side I/O Port : - 1x Headphone out - 1x 3-in-1 card reader SD / MMC / MS - 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A - 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C - 1x Thunderbolt™ 4 supports display / power delivery Back I/O Port : - 1x DC-in - 1x Kensington lock - 1x RJ45 Gigabit Ethernet - 1x HDMI out 2.0a - 1x Display port 1.4 - 2x USB 2.0 Type-A - 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. kamera z zaślepką "privacy shutter" camera with IR function to support Windows Hello+ HDD User Password Protection Security Kensington Security Slot™" |