Producenci
Komputer AiO Asus E5202WHAK-BA048R 21,5"FHD/i3-11100B/8GB/SSD512GB/10PR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Przekątna ekranu | 21.50 cali |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | TFT IPS Matowy |
| Touch | Nie |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i3-11100B Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 32 GB |
| Zamontowany dysk twardy | SSD 512GB |
| Rodzaj napędu optycznego | |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Wyjście słuchawkowe | Tak |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Złącza USB | 2 x USB 2.0 Type-A,3 x USB 3.0 Type-A,1 x USB 3.1 Type-C |
| Wbudowany LAN 1Gb - liczba portów | 1 |
| Wbudowany WIRELESS LAN | Tak |
| Złącze HDMI | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa |
| Mysz w zestawie | Przewodowa |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 201 x 490 x 411 |
| Waga (kg) | 5.900 |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | 1 x HDMI,1 x DisplayPort,1 x Thunderbolt |