Producenci
Komputer Lian Li A3-1 Mini Tower Zestaw GPU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal |
| Ilość slotów PCI Express | 3 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 37,6 cm |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Model | Zestaw GPU |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Kompatybilny typ obudowy | Mini Tower |
| Kolor produktu | Biały |
| Dołączony przewód zasilający | Tak |
| Długość kabla rurek | 20 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 124,4 mm |
| Szerokość produktu | 132,6 mm |
| Głębokość produktu | 255,1 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla dzieci. Upewnij się, że produkt jest odpowiednio uziemiony, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. Przechowuj produkt w suchym miejscu, aby zapobiec korozji i uszkodzeniom. |
Gwarancja 24 miesiące