Producenci
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70s SFF i5-10400/8GB/SSD256GB/UHD/DVD-RW/10PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model procesora | i5-10400 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 12 |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Objętość | 8,2 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | SFF |
| Moc | |
| Zasilanie | 180 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Głębokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 93 mm |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Wysokość opakowania | 530 mm |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC623-CG |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Układ płyty głównej | Intel H470 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone |
| Ilość głośników | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Język systemu operacyjnego | Angielski Polski |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Obsługiwane karty pamięci | SD SDXC SDHC |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 2 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS ErP ENERGY STAR EPEAT Silver TCO |