Producenci
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70s SFF i5-10400/8GB/SSD512GB/UHD/DVD-RW/10PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-10400 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-2933 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD-RW |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Złącza video | HDMI DisplayPort x 2 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność | LAN 1 Gbps WiFi IEEE 802.11ax Bluetooth |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4 USB 3.0 x 2 USB 3.1 x 2 USB 3.1 Typ C x 1 |
| Czytnik kart | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Klawiatura w zestawie | |
| Mysz w zestawie | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36m On Site |
| Normy i certyfikaty | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 298 x 93 x 340 |
| Waga (kg) | 5.300 |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe |