Producenci
Komputer PC Lenovo V50S SFF i5-10400/8GB/SSD512GB/UHD630/10PR/3Y Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Taktowanie procesora | 2,9 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i5-10400 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji |
| Liczba procesorów | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 Mhz |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Pionowy |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | SFF |
| Objętość | 7,4 l |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Moc | |
| Zasilanie | 260 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Typ anteny | 1x1 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wireless AC3165 |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wydajność | |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Układ audio | Realtek ALC623-CG |
| Typ produktu | PC |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone HDD Supervisor |
| Układ płyty głównej | Intel B460 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Dołączona myszka | Tak |
| W zestawie klawiatura | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Clear Video | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 10 Pro |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | NVMe, PCI Express |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 6 |