Producenci
Komputer PC Lenovo V50t Gen 2-13IOB i5-11400/8GB/SSD512GB/UHD/DVD-RW/10PR Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-11400 Processor (12M Cache, up to 4.40 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 10 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR4-2933 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD-RW |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 730 |
| Złącza video | HDMI DisplayPort VGA (D-Sub) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC623 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Łączność | LAN 1 Gbps RTL8822CE 11ac Bluetooth 5.0 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4 USB 3.0 x 2 USB 3.2 x 2 |
| Czytnik kart | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Typ obudowy | Tower |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Dołączone oprogramowanie | |
| Warunki serwisowe | 36m On Site |
| Normy i certyfikaty | |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 278 x 145 x 340 |
| Waga (kg) | 4.800 |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Firmware TPM 2.0 integrated in chipset Kensington Security Slot, 3 x 7 mm Padlock Loop Chassis Intrusion Switch High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec or ALC897Q codec Windows 11 Professional - możliwa darmowa aktualizacja |