Producenci
Komputer PC MSI PRO DP180 13 i5-13400/8GB/SSD512GB/UHD/802.11 AX/BT 5.3/W11P Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna moc turbo | 148 W |
| Producent procesora | Intel |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz 1,8 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Liczba wątków | 16 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Cache procesora | 20 MB |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,3 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Model procesora | i5-13400 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | Komputer stacjonarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Objętość | 18 l |
| Moc | |
| Zasilanie | 500 W |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 369 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,03 kg |
| Waga produktu | 7,59 kg |
| Głębokość produktu | 323 mm |
| Szerokość opakowania | 568 mm |
| Wysokość produktu | 369 mm |
| Głębokość opakowania | 323 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |