Producenci
Komputer PC MSI PRO DP21 13M i3-13100/8GB/SSD256GB/UHD/802.11 AC/BT 5/W11P Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,4 GHz |
| Liczba procesorów | 1 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Model procesora | i3-13100 |
| Generacja procesora | Intel Core i3-13xxx |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Objętość | 2,3 l |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Mini PC |
| Standard VESA | Tak |
| Moc | |
| Zasilanie | 120 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Głębokość opakowania | 382 mm |
| Szerokość produktu | 204 mm |
| Wysokość opakowania | 54,8 mm |
| Szerokość opakowania | 271 mm |
| Wysokość produktu | 54,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,75 kg |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Typ anteny | 1x1 |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Układ płyty głównej | Intel H610 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Uchwyt VESA w zestawie | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Stan spoczynku | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| NVMe | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy