Producenci
Komputer SO DDR4 16 GB 2666 CL19 Transcend JetRam, JM2666HSB-16G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Ranking pamięci | 2 |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące