Producenci
Komputer stacjonarny BARCO CX-50 G2 - Kensington - 3840 x 2160 - 802.11a - 802.11g - Wi-Fi 4 (802.11n) - Wi-Fi 5 (802.11ac)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) CE |
| Cechy | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Jednocześni użytkownicy | 32 użyt. |
| Google Cast | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Miracast | Tak |
| AirPlay Mirroring | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Układ | Komputer stacjonarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 110 - 220 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 74,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,27 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 985 g |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Głębokość produktu | 202 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Maksymalny zasięg działania | 30 m |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Dual-band | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 2000 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Pasmo częstotliwości | 2.4, 5 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 14.0 Android 12.0 Android 11.0 iOS 15 Android 13.0 iOS 14 iOS 14 iOS 16 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 IoT Enterprise Windows 11 Windows 11 Home Windows 10 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 11 x64 Windows 10 Home Windows 10 IOT Core Windows 11 Enterprise Windows 10 Enterprise Windows 10 x64 Windows 11 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 Windows 10 Pro x64 Windows 11 Pro |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 13.0 Ventura Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 15.0 Sequoia |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Interfejs | HDMI |
| Wyjście 3,5mm | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
Gwarancja 24 miesiące