Producenci
Końcówka wkrętakowa 11 sztuk Makita E-03567
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bity śrubokrętów Pozidriv | PZ 3 PZ 2 PZ 1 |
| Bit torx | T25 T20 T15 T30 |
| Liczba wierteł | 11 szt. |
| Bity do wkrętarek Phillips | PH 1 PH 2 PH 3 |
| Śrubokręty (imperialne) | 1/4 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Szerokość opakowania | 98 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
Gwarancja 24 miesiące