Producenci
Kontroler Backbone One V2 (USB-C) Android/iPhone Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 176,2 mm |
| Szerokość produktu | 93,9 mm |
| Waga produktu | 138 g |
| Wysokość produktu | 32,6 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 218 mm |
| Szerokość opakowania | 134 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 314 g |
| Wysokość opakowania | 42 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android iOS |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wejściowe | |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Android PC |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
Gwarancja 24 miesiące