Producenci
Kontroler LSI LSI00407 (RAID; PCI Express 3.0)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie | 3.3, 12 V |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 105 °C |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wydajność | |
| Poziomy RAID | 5 0 10 1 50 |
| Online Capacity Expansion | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 64 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2500000 h |
| Migracji poziomu RAID | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 12 Gbit/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | SATA SAS |
| Interfejs hosta | PCI Express x8 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Wewnętrzne porty SAS | 8 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkty elektroniczne nie powinny być wyrzucane razem z odpadami domowymi. Właściwa utylizacja jest wymagana. Przed instalacją, upewnij się, że komputer jest wyłączony i odłączony od zasilania. Niedozwolone jest zmienianie konfiguracji sprzętu z włączonym zasilaniem. |
Gwarancja 36 miesięcy