Producenci
Kontroler Sony PS5 DualSense Chrome Indigo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 69 mm |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Indygo |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Urządzenie wejściowe | |
| Wibracje | Tak |
| Gałki | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad Przycisk opcji Przycisk udostępniania Przycisk Home |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | iOS PlayStation 5 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy