Producenci
Kontroler Sony PS5 DualSense Chrome Teal
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Ergonomia | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie. Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. |
| Urządzenie wejściowe | |
| Żyroskop | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gałki | Tak |
| Wibracje | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Ilość przycisków | 14 przycisków |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Liczba osi | 6 |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące