Producenci
Kontroler bezprzewodowy DualSense SONY White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 376 g |
| Głębokość opakowania | 69 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Tak |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Porty i interfejsy | |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Zakres częstotliwości | 5 GHz |
| Dane logistyczne | |
| Kod towaru | 9504 5000 00 |
| Urządzenie wejściowe | |
| Force feedback | Tak |
| Liczba przycisków | 14 |
| Wibracje | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start Przycisk powrotu Przycisk menu Przycisk Turbo Przycisk Clear memory Przycisk opcji |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Gałki | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Liczba osi | 6 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy