Producenci
Kontroler bezprzewodowy SONY DualSense Edge
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 325 g |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie. Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. |
| Urządzenie wejściowe | |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Żyroskop | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad Przycisk Home Przycisk udostępniania Przycisk opcji |
| Wibracje | Tak |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Gałki | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy