Producenci
Kontroler bezprzewodowy SONY DualSense Pink
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 3,65 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 1560 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 280 g |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Głębokość opakowania | 69 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Różowy |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Zakres częstotliwości | 5 GHz |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Urządzenie wejściowe | |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Force feedback | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start Przycisk powrotu Przycisk menu |
| Akcelerometr | Tak |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Wibracje | Tak |
| Gałki | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Liczba osi | 6 |