Producenci
Kontroler bezprzewodowy SONY DualSense czerwony (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Urządzenie wejściowe | |
| Akcelerometr | Tak |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Home Przycisk opcji Przycisk udostępniania D-pad |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Gałki | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Wibracje | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Wbudowany touchpad | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Żyroskop | Tak |
Gwarancja 3 miesiące