Producenci
Kontroler bezprzewodowy SONY PlayStation DualSense –fioletowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Czujnik ruchu | Tak |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Gniazdo wejściowe | Mini Jack 3,5 mm TRS |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Głębokość opakowania | 69 mm |
| Wysokość produktu | 66 mm |
| Głębokość produktu | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 189 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Diody LED | Ładowanie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Porty i interfejsy | |
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB-C |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie. Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń. Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. |
| Urządzenie wejściowe | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wibracje | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 5 °C |
| Obsługiwane platformy gier | PlayStation 5 |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Temperatura pracy (maks.) | 35°C |
| Ergonomiczne spusty | Tak |
| Gałki | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Ilość przycisków | 14 przycisków |
| Bluetooth | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące