Producenci
Kontroler gamingowy Razer Wolverine V2 Xbox|PC (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN | EAN 8886419350996, UPC 811659039897 |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 9504909000 |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 161,5 mm |
| Szerokość produktu | 105,8 mm |
| Waga produktu | 389 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 215 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 634 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs urządzenia | 3,5 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Urządzenie wejściowe | |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad Przycisk start Przycisk Home Przycisk powrotu Przycisk zasilania Przycisk menu |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox Series X Xbox Series S |
| Wibracje | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
Gwarancja 24 miesiące