Producenci
Konwerter ZyXEL SFP10G-SR-ZZ0101F
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 20 g |
| Wysokość produktu | 11,8 mm |
| Szerokość produktu | 14,8 mm |
| Głębokość produktu | 56,5 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny dystans transferu | 300 m |
| Długość fali | 850 nm |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Liczba portów | 2 |
| Złącze światłowodowe | SFP+ |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Typ interfejsu | SFP+ |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być użytkowany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć uszkodzeń. Produkt może zawierać małe części, które mogą być niebezpieczne dla dzieci. Produkt może generować ciepło, unikaj kontaktu z łatwopalnymi materiałami. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy