Producenci
Konwerter/Adapter Techly AV Composite Video oraz Audio L/R 3x RCA na HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rodzaj konwertera | Aktywny konwerter video |
| Moc | |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Pobór mocy | 2 W |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 193 g |
| Szerokość produktu | 61,5 mm |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | 3 x RCA |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Interfejs wyjściowy | HDMI |
| Pozostałe funkcje | |
| Model | Convertitore |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Video | |
| HDCP | Nie |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 720p 1080p 576p |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie podłączać urządzeń o większym poborze mocy niż zalecany. Trzymać z dala od dzieci. Nie eksponować na ekstremalne temperatury ani wilgoć. |
Gwarancja 24 miesiące