Producenci
Korg AW4-G-BK - Tuner gitarowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tryby tuningu | Tryb miernika (auto) |
| Typ produktu | Stroik gitarowy |
| Liczba nut | 12 |
| Konstrukcja | |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Ilość baterii | 1 |
| Czas pracy na baterii | 24 godz. |
| Rodzaj baterii | CR2032 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Waga produktu | 21 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące