Producenci
Korg DRUMLOGUE - Zaawansowana maszyna perkusyjna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Naturalny |
| Silnik brzmieniowy | Analogowy, PCM, NOISE, VPM, User synthesizer) |
| Typ produktu | Groovebox |
| Efekty dźwiękowe | Reverb Delay |
| Polifonia | 11-głosowa |
| Sequencer | Sekwencer krokowy |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 317 mm |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Syntezator x 1 Zasilacz x 1 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| SYNC OUT | Mini jack (3,5 mm) |
| SYNC IN | Mini jack (3,5 mm) |
| Wejście Jack 3,5 mm | 1 |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 6 |
| Wejście MIDI (5-pin) | 1 |
| Wyjście MIDI (5-pin) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Nie używaj urządzenia w wilgotnym środowisku. Nie wyrzucaj zużytych akumulatorów oraz elektroniki do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki elektroodpadów. |
| Zasilanie | |
| Napięcie | 9 V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące