Producenci
Korg KROSS2-88 MB - Syntezator, stacja robocza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane karty pamięci | SD SDXC SDHC |
| Sequencer | Tak |
| Typ produktu | Syntezator cyfrowy |
| Konstrukcja | |
| Liczba padów | 16 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie | 9 V |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12,3 kg |
| Głębokość produktu | 383 mm |
| Szerokość produktu | 1448 mm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Syntezator x 1 Zasilacz x 1 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Audio | |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Polifonia | 120-głosowa |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście pedału | Damper, Assignable Switch, Assignable Pedal |
| Wyjście TS 1/4” (6,35 mm) | 2 |
| Wejście MIDI (5-pin) | 1 |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Wyjście TRS 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Wejście mikrofonowe Jack 6.3mm | Tak |
| Wyjście MIDI (5-pin) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Klawiatura | |
| Ilość klawiszy | 88 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy