Producenci
Korg MICROKEY 2 49 AIR - Klawiatura sterująca
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja oktawy | Tak |
| Kontroler Pitch Bend | Tak |
| Cechy | |
| Typ produktu | Klawiatura sterująca |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość produktu | 139 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Szerokość produktu | 709 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion Mac OS X 10.11 El Capitan Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.9 Mavericks Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | USB/Bluetooth |
| Klawiatura | |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 49 klaw. |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy; grozi to porażeniem prądem. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł ciepła i ognia. Unikaj kontaktu z cieczami, aby nie uszkodzić urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące