Producenci
Korg MICROKORG MK1 - Syntezator z wokoderem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Arpeggiator | Tak |
| Liczba oscylatorów | 2 |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 4 |
| Ilość klawiszy | 37 |
| Liczba ustawień (preset) | 128 |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Syntezator analogowy |
| Efekty dźwiękowe | Modulacja |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie wejściowe DC | 9 V |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Pobór mocy | 6,4 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 524 mm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Syntezator x 1 Zasilacz x 1 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wyświetlany znak | 3 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wyjście MIDI | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 2 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Port MIDI Thru | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia – wewnątrz znajdują się elementy mogące spowodować porażenie prądem. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą lub wilgocią. Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do zasilania elektrycznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące