Producenci
Korg MS-20 MINI - Syntezator analogowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba oscylatorów | 2 |
| Silnik brzmieniowy | Analogowy |
| Polifonia | Monofoniczny |
| Ilość klawiszy | 37 |
| Typ produktu | Syntezator analogowy |
| Moc | |
| Pobór mocy | 9 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 9 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 493 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Wysokość produktu | 208 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 Kabel krosowy x 10 Syntezator x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wejście MIDI (5-pin) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Patch points (3,5 mm) | 33 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące