Producenci
Korg PA5X-76 - Profesjonalny aranżer
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Liczba oscylatorów | 160 |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium Drewno |
| Silnik brzmieniowy | EDS-XP |
| Pojemność dysku | 1 GB |
| Nagrywanie | Tak |
| Cechy | |
| Sequencer | Sekwencer akordów |
| Typ produktu | Keyboard |
| Kolor produktu | Czarny Naturalny |
| Konstrukcja | |
| Liczba padów | 16 |
| Ilość przycisków | 9 przycisków |
| Liczba suwaków | 9 |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Pobór mocy | 45 W |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 126,8 mm |
| Szerokość produktu | 1233 mm |
| Głębokość produktu | 374,3 mm |
| Waga produktu | 17,4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Stojak na nuty x 1 Aranżer x 1 Kabel zasilający x 1 |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna ekranu | 8" |
| Rozdzielczość | 800 x 480 px |
| Audio | |
| Liczba ustawień (preset) | >2200 |
| Polifonia | 160-głosowa |
| Obsługiwane formaty audio | SoundFont™ WAV AIFF |
| Pamięć na próbki (sampler) | 4 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 3 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Port MIDI Thru | 1 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wejście TRS 1/8” (3,5 mm) | 2 |
| Wejścia combo XLR | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Wyjście MIDI | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 4 |
| HDMI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Interfejs | USB |
| Zbalansowane wejścia 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wejście pedału | Damper, Assignable 1/Footswitch, Assignable 2/Footswitch |
| Klawiatura | |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 76 klaw. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do zasilania elektrycznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą lub wilgocią. Nie otwieraj obudowy urządzenia – wewnątrz znajdują się elementy mogące spowodować porażenie prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące