Producenci
Korg PITCHCLIP2 PC-2 - Tuner gitarowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Stroik gitarowy |
| Liczba nut | 12 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | CR2032 |
| Ilość baterii | 1 |
| Czas pracy na baterii | 24 godz. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 17 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące