Producenci
Korg VOLCA DRUM - Maszyna perkusyjna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Polifonia | 6-głosowa |
| Sequencer | Sekwencer krokowy |
| Typ produktu | Syntezator cyfrowy |
| Liczba ustawień (preset) | 16 |
| Kolor produktu | Beżowy, Czarny, Szary |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 193 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| SYNC IN | Mini jack (3,5 mm) |
| Wejście MIDI (5-pin) | 1 |
| Wejście MIDI | Tak |
| SYNC OUT | Mini jack (3,5 mm) |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące