Producenci
Korg WAVESTATE SE PLATINUM Limited Edition - Syntezator
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Typ produktu | Syntezator cyfrowy |
| Silnik brzmieniowy | Wave Sequencing 2.0 |
| Polifonia | 120-głosowa |
| Moc | |
| Pobór mocy | 5 W |
| Natężenie | 2,5 A |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,6 kg |
| Głębokość produktu | 344 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 1014 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Syntezator x 1 Zasilacz x 1 Walizka transportowa x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Zbalansowane wejścia 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Ilość portów USB typu B | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wejście pedału | Damper |
| Klawiatura | |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia – wewnątrz znajdują się elementy mogące spowodować porażenie prądem. Zachowaj ostrożność przy podłączaniu do zasilania elektrycznego. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wodą lub wilgocią. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące