Producenci
Korkociąg ZWILLING Sommelier Waiter"s 39500-049-0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Otwieracz do butelek | Tak |
| Korkociąg | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Ilość narzędzi | 2 przyb. |
| Liczba łopatek | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Długość (kiedy zamknięta) | 15 cm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 190 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. Używaj zgodnie z przeznaczeniem. Nie pozostawiaj w pobliżu źródła ognia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące