Producenci
Koronka wiertnicza SDS-max D-68 Bosch F00Y145194
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Wiertarka |
| Model | Pojedyńczy |
| Odpowiednie do materiałów | Cegła, Beton |
| Głębokość cięcia (max) | 8 cm |
| Ilość zębów na cal (TPI) | 6 |
| Długość robocza | 16 cm |
| Kształt trzpienia | Chwyt SDS-max |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 6,8 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość otwornic | 1 szt. |
| Ilość części | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy używać odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne. Podczas używania narzędzi trzymać dłonie z dala od ruchomych części. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące