Producenci
Korsarz | Gumowa kopuła | K55 RGB PRO | Klawiatura do gier | Klawiatura do gier | Światło LED RGB | Stany Zjednoczone | Przewodowe | Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Anti-ghosting | Tak |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 481 x 167 x 36 mm |
| Waga klawiatury | 1,3 kg |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Język klawiatury | US English |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716060 |
Gwarancja 24 miesiące